خانه » اخبار سندیکا » برگزاری گردهمایی بزرگ فعالان صنعت آسانسور و پله برقی مازندران

برگزاری گردهمایی بزرگ فعالان صنعت آسانسور و پله برقی مازندران

گردهمایی بزرگ فعالان صنعت آسانسور و پله برقی مازندران با همراهی ۱۲۵ شرکت از استان مازندران و با حضور برخی اعضاء هیئت مدیره سندیکای آسانسور و پله برقی ایران آقایان مهندس زهره وندی (نائب رییس سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و رییس هیئت مدیره) ، علی مرزبان ( بازرس اصلی سندیکا) ، مهندس ایرج نیازی (عضو هیئت مدیره) ، مهندس تورج شفاهی (دبیر کمیته طرح و برنامه) ، سرکار خانم باهر (رییس صندوق حمایت سندیکا) ، کیان عباسی (ناظر جلسه و عضو سندیکا) و کارگروه منتخب استان مازندران متشکل از آقایان مهدی مینافر  ، مهدی منوچهری ، هدایت انواری ، هادی شیرزاد ، مصطفی یوسفی در روز سه شنبه ۱۹ اسفندماه ۹۳ در سالن آمفی تئاتر مجتمع آموزشی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید و با نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ادامه یافت.

دبیر کارگروه موقت ضمن خوش آمدگویی گزارش کوتاهی از فعالیت های کارگروه برای حاضرین و میهمانان ارائه دادند.

نماینده ی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران جناب مهندس مینافر ضمن خوش آمدگویی مجدد به میهمانان و حاضرین در جلسه گزارش مبسوطی از جلسات و فعالیت های کارگروه ارائه دادند.

تاریخچه ای از سندیکا و توضیحاتی مبسوط در رابطه با فعالیت های سندیکا توسط جناب مهندس زهره وندی بیان گردید و در ادامه نیز میهمانان دیگر به ایراد سخن پرداختند.

در این گردهمایی بیانیه ی مشترک از طرف کلیه شرکتهای آسانسور و پله برقی مازندران در حمایت از ایجاد شعبه سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته در این استان توسط مهندس منوچهری از پیشکسوتان این صنعت قرائت گردید.

پرسش و پاسخ از مهم ترین بخش های گردهمایی فوق بود که مدیران برخی شرکتهای حاضر در جلسه سوالات متنوعی را مطرح کردند که اعضاء هیئت مدیره سندیکا به فراخور مسئولیت خود پاسخ های مبسوطی ارائه دادند.

این گردهمایی یک مصوبه مهم داشت که آن هم مربوط به حق عضویت در سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران بوده که با اکثریت آراء مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان (یک میلیون تومان) به عنوان حق ورودی و مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ تومان (پانصد هزار تومان) به عنوان حق عضویت سالانه به تصویب رسید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

ثبت نام داوطلبین کاندیداتوری در انتخابات هیئت مدیره و بازرسین سندیکای آسانسور پله برقی مازندران

به اطلاع کلیه اعضای محترم سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی مازندران می رساند ثبت …