خانه » اطلاع رسانی » نشست صمیمی کارگروه موقت سندیکا با شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ استان

نشست صمیمی کارگروه موقت سندیکا با شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ استان

کارگروه موقت سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی مازندران نشستی صمیمی با شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاز در تاریخ ۵ اسفند ۹۳ در رستوران و تالار قصر ساری به میزبانی شرکت آسانسور پرشیا با مدیریت مهندس شجری برگزار نمود.

شروع جلسه با تلاوتی از آیات کلام الله مجید همراه بود و بعد از آن دبیر جلسه مهندس شیرزاد دستورات جلسه را به ترتیب برای حاضرین جلسه که از ۲۴ شرکت دارای پروانه و طراحی و مونتاژ بوده اند قرائت نمود.

در شروع جلسه جناب مهندس منوچهری (رییس انجمن آسانسور و پله برقی مازندران) به عنوان مدیر جلسه به ایراد سخن پرداختند و از فواید سندیکا و ظرفیت های ایجاد شده در شعبات مختلف سندیکا در استانهای دیگر توضیحاتی ارائه دادند و اظهار امیدواری کردند که سندیکای مازندران نهمین شعبه سندیکای ایران در کشور معرفی گردد.

در ادامه جناب مهندس مینافر به عنوان نماینده سندیکای ایران در مازندران به ایراد سخن پرداختند.

ادامه جلسه طبق دستورکاری که اول جلسه اعلام شد ادامه پیدا کرد.

آقایان مهندس منوچهری ، مهندس مینافر ، مهندس انواری و مهندس یوسفی به سوالات همکاران پاسخ دادند که بیشتر وقت جلسه را نیز به خود اختصاص داده بود.

طبق دستور کار جلسه و مطابق با اساسنامه سندیکا مقرر گردید دفتر مرکزی سندیکا در ساری ایجاد گردد و دو شعبه دیگر در غرب استان و مرکز جغرافیایی استان تعیین و معرفی گردد.

همچنین مقرر گردید جلسه ای دیگر با حضور کلیه فعالین در صنعت آسانسور و پله برقی برگزار گردد.

کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۱) کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۲) کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۳) کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۴) کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۵) کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۶) کارگروه موقت سندیکای آسانسور مازندران (۷)

درباره ی admin

همچنین ببینید

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان و سومین نمایشگاه تخصصی آسانسور و پله برقی مازندران 12 بهمن لغایت 15 بهمن 1400

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان و سومین نمایشگاه تخصصی آسانسور و پله برقی مازندران 12 بهمن …