خانه » اخبار سندیکا » گزارش دومین مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران

گزارش دومین مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران

گزارش دومین مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران

دومین مجمع عمومی عادی سندیکای آسانسور و پله برقی مازندران در ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ ۱۴تیر ۹۵ با رسیدن به حداکثر تعداد اعضاء و با حضورجناب آقای جاهد دبیر اتاق بازرگانی و جناب آقای انشایی معاونت مالی اتاق بازرگانی به عنوان نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران و سرکار خانم باهر معاونت شعب سندیکای ایران و جناب آقای ناهیدی بازرس سندیکای ایران و ناظر بر جلسه در محل اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد.

بعد از قرائت قران مجید، جناب آقای جاهد ضمن خیر مقدم به حاضرین، جلسه را آغاز و در ادامه جناب آقای مینافر رئیس محترم هیئت مدیره سندیکای مازندران در رابطه با اهم فعالیتهای هیئت مدیره در دوره گذشته صحبت کردند و پس از شرح بیان فعالیت های هیئت مدیره، جناب آقای مرکباتی نائب رئیس دوم سندیکای مازندران به نیابت از طرف آقای انواری دبیر و خزانه دار سندیکا ضمن عذر خواهی از جانب ایشان به دلیل عدم حضور، گزارش مالی سندیکا را به سمع و نظر حضار رساندند.

سپس جناب آقای شیرزاد بازرس اصلی سندیکا نیز به ارائه گزارش بازرسی سندیکا پرداختند.

در ادامه با انتخاب رئیس سنی جلسه و تشکیل هیئت رئیسه، کاندیداهای بازرسی دومین دوره مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکا معرفی و دقایقی را به معرفی خود و اعلام اهدافشان پرداختند و رأی گیری جهت انتخاب بازرسین جدید آغاز شد.

از ۲۱ تن از حاضرین در مجمع ۵ نفر در این انتخابات کاندیدا شدند و براساس آرای به دست آمده از انتخابات، «جناب آقای مهدی مقصودی » با ۱۴ رای به عنوان بازرس اصلی و «جناب آقای محمد تقی بهادری اسکویی » با ۶ رای به عنوان بازرس علی‌البدل تعیین شده و قبول سمت کردند.

در انتها موارد ذیل مورد تصویب مجمع قرار گرفت:

۱ـ صورت مالی سندیکا منتهی به تاریخ ۲۹ اسفند ۹۴ و تا تاریخ ۱۰/۴/۹۵

۲ـ تصویب مبلغ ورودی اعضاء الی از ۱۰ میلیون ریال به ۱۵ میلیون ریال و ثابت ماندن مبلغ حق عضویت سالانه به مبلغ ۵ میلیون ریال با پیشنهاد هیئت مدیره

همچنین در پایان از بازرسین محترم دوره گذشته سندیکا جناب آقای هادی شیرزاد و جناب آقای شیرعلی رستمی طی مراسمی با اهدا لوح ، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

*سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی مازندران ضمن تشکر و سپاسگزاری از کلیه اعضاء، شرکت کنندگان، نمایندگان سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و نمایندگان اتاق بازرگانی حاضر در مجمع، برای همگی آزوی سلامتی و شادکامی دارد.

گزارش تصویری دومین مجمع عمومی سندیکای آسانسور و پله برقی

درباره ی admin

همچنین ببینید

لیست شرکت های مجاز آسانسور مازندران

لیست شرکت های مجاز آسانسور مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *